Witaj na stronie Pracowni Bukowiec | Rękodzieło, muchy, poszetki, eko produkty - Pracownia Bukowiec

Witaj na stronie Pracowni Bukowiec

Jest nam bardzo miło gościć Cię w naszym sklepie!

Muchy i poszetki powróciły do łask i od jakiegoś czasu królują zarówno w eleganckich jak i codziennych stylizacjach. Stanowią świetny dodatek, dlatego powinny znaleźć się w każdej męskiej szafie. Pozwalają wyrazić siebie, a tym samym lepiej poznać osoby, które je noszą: ich pasje, zainteresowania, czy nawet wykonywane zawody.

Jesteśmy małżeństwem zakręconym na punkcie dodatków, a zwłaszcza much i poszetek. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i pasją oferując własne produkty. Zależy nam, by jak najwięcej osób przekonało się do wiązanych much i ręcznie obszywanych poszetek, gdyż tylko takie są gwarancją dobrego stylu.

„Bukowiec” charakteryzuje się najwyższą jakością i starannością, dlatego pod każdym produktem podpisujemy się własnym nazwiskiem. Wszystkie poszetki są ręcznie obszywane, a muchy tylko klasyczne – wiązane. Szyjemy wyłącznie z naturalnych tkanin takich jak: jedwab, len, bawełna.

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz swojej wymarzonej muchy lub poszetki-napisz! Możemy uszyć dla Ciebie dodatki z praktycznie każdej wybranej przez Ciebie tkaniny (naturalnej ;)). Szyjemy dla bliskich, dla znajomych i dla Ciebie-jeśli tylko zechcesz!

Kasia i Zbyszek
Bukowiec : – )