O nas | Rękodzieło, muchy, poszetki, eko produkty - Pracownia Bukowiec

O nas

Kilka słów o Pracowni Bukowiec

Jest nam bardzo miło gościć Cię w naszym sklepie!

Od niedawna prowadzimy małą pracownię rękodzieła. Nasze produkty charakteryzuje staranność, ale także uniwersalność i ponadczasowość. Staramy się wykorzystywać każdy najmniejszy skrawek, tak by niczego nie marnować. Szczególną uwagę przykładamy do tego, aby w naszej ofercie znajdowały się towary praktyczne, wysokiej jakości, dlatego przed wprowadzeniem ich do sprzedaży osobiście je testujemy. ; – )

Naszą przygodę rozpoczęliśmy od szycia much wiązanych i poszetek ręcznie obszywanych z naturalnych tkanin, które wbrew pozorom nie są łatwo dostępne, a tylko takie gwarantują dobry wygląd. Z czasem, wraz z chęcią dalszego rozwoju i poszerzania umiejętności rękodzielniczych, pojawiły się akcesoria dziecięce, a także nie tyle modne, co niezbędne w dzisiejszych czasach produkty ułatwiające życie w stylu „less waste”. Staramy się nie robić niepotrzebnych zapasów, produkty dostępne są w małej ilości, a cieszące się większą popularnością sukcesywnie uzupełniamy. Szyjemy także na indywidualne zamówienie, aby Klient mógł kupić to, czego naprawdę potrzebuje.

„Pracownia Bukowiec” to nie tylko pomysł na biznes, ale przede wszystkim nasz styl życia, nasze pasje i wartości. Szyjemy dla bliskich, dla znajomych i dla Ciebie-jeśli tylko zechcesz! ; – )

Kasia i Zbyszek